• +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua
  • +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua

Всеукраїнський інноваційним рух юристів (V.I.R.U.) буде представляти Україну на 63-й сесії Генасамблеї ООН

Всеукраїнський інноваційним рух юристів (V.I.R.U.) буде представляти Україну на 63-й сесії Генасамблеї ООН

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

18 лютого 2018 року відбулась зустріч Делегації жінок України на 63-й сесії Генасамблеї ООН, до якого увійшли члени Всеукраїнського інноваційного руху юристів V.I.R.U. (ВІРЮ) Наталія Ковалко та Ганна Тимошенко. Делегація буде представляти інтереси України у питаннях боротьби з дискримінацією та гендерною нерівністю в березні 2019 року в ООН у Нью-Йорку.

Під час сесії буде розглянуто понад 160 пунктів порядку денного. Серед них такі теми, як забезпечення миру та безпеки, боротьба з тероризмом, захист прав людини й охорона довкілля, питання соціального та економічного розвитку. Делегати продовжать розгляд питань, що стосуються реформування Ради Безпеки ООН, активізації роботи самої Організації, а також боротьби з ВІЛ/СНІД.

Як зазначає адвокат Наталя Ковалко: “протягом останніх років Україна переживає трансформаційний етап, який супроводжується тими чи іншими кризовими явищами в різних сферах життєдіяльності суспільства. Нагальною проблемою продовжує залишатися існування дискримінації та нерівності, від чого найбільше страждають жінки та діти. Тому нашим завданням, як правозахисників, є просування цінностей, які підтримують ненасильницькі, поважні, рівноправні стосунки, люди, повинні розуміти, що в будь-якій ситуації, коли людина потребує допомоги, вихід завжди є”.

© 2020 VIRU. All rights reserved.