• +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua
  • +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua

Маніфест

МАНІФЕСТ Всеукраїнського інноваційного руху юристів (V.I.R.U.)

Сьогодні Україна одна з найбільш корумпованих країн світу. Державна система не зацікавлена у викоріненні корупції, адже вона – основа її існування. Це призвело до жахливого становища в країні, усеохоплюючої недовіри як державній владі, так і її окремим інститутам: поліції, судам та прокуратурі. Люди почувають себе беззахисними та зневіреними. Суспільство негативно ставиться до більшості юристів як до осіб, що заробляють на людському горі. Значною  мірою відновідальність за це лежить  на професійному середовищі юристів  як найбільш свідомих та професійно обізнаних громадянах.

Ми, юристи нової генерації,  усвідомлюючи свою відповідальність за кризу сьогодення в правовій системі,  підписуємо цей маніфест і  об’єднуємося заради створення нової дійсності  та  подолання «правової» корупції в Україні.

Ми віримо у свій професіоналізм та досвід. Віримо в можливість успішної роботи без використання корупційних зв‘язків та методів, а також у створення нової та справедливої генерації юристів.

Ми здійснюємо свою діяльність  виключно на принципах верховенства права, законності, незалежності, демократизму, справедливості, гуманізму та конфіденційності.

Основою нашої діяльності є Конституція України, закони України, підзаконні акти, правила професійної етики, яких ми повинні неухильно дотримуватися.

Ми за професійну та дієву адвокатуру, яка є основою захисту прав та свобод людини й громадянина на території України. Ми за справедливу прокуратуру, яка є основою правоохоронної системи держави. Ми за незалежний суд, якому довіряють люди та, в якому завжди можна знайти захист своїх порушених прав.

Ми можемо працювати на основі чесних правил (Fair play).

Тільки об’єднавшись, ми зможемо показати українському суспільству та всьому світу, що, незважаючи на супротив державної системи, в Україні є справжні адвокати та нотаріуси, незалежні прокурори та чесні судді.

Ми створюємо дійсно самостійне професійне юридичне середовище та станемо першим передовим «ешелоном» змін у правовій системі України і  поступово поборемо всі прояви корупції. Це відновить суспільну довіру до правоохоронних органів, судів, адвокатури та надасть можливість громадянам та бізнесу відчувати себе в безпеці. Це буде новим суспільним запитом до професійного росту юристів в Україні та забезпечить гідне місце в правовій системі держави.

Юристи нової генерації – це фундамент української держави, тому ми, затверджуючи відповідні цілі та принципи, крокуємо до створення справжньої правової держави.

Ми закликаємо всіх юристів, які поділяють цілі та принципи, викладені в цьому документі, приєднатися до нас та підписатися під цім маніфестом.

© 2019 VIRU. Всі права захищені.