• +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua
  • +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua

Наталя Ковалко

Наталя Ковалко

Телефон: 050 353 9617

E-mail: n.k@viru.com.ua

Дата народження: 14.03.1980

Наталія Миколаївна Ковалко – юрист, адвокат, громадський діяч, викладач вищої школи, вчений, медіатор.

Місце народження. Освіта. Народилась в місті Київ. У 1997 році вступила до Київського національного університету ім. Т. Шевченка на факультет права. Після 2-го курсу вступила на економічний факультет Міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва і в 2003-му закінчила обидві освіти. У 2004 отримала диплом магістра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Київського університету ринкових відносин. У 2016-му отримала диплом психолога Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Т. Шевченка.

Кар’єра. Перше місце роботи – “Адвокатська фірма Сергій Козьяков і партнери”, адвокат. У 2006 році перейшла до Апарату Верховної Ради України на посаду Головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

У 2011-му стала заступником начальника Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в м Київ.

Починаючи з 2015 року по сьогодні реалізує приватну практику і співпрацює з такими компаніями, як Senior Sectoral Policy Fellow Project «Association4U»; Legal Expert Project «Support to the implementation of the judicial reform in Ukraine»; Legal Expert Project «Support to Justice Sector Reforms in Ukraine».

Також проводить педагогічну діяльність і з 2014 року є доцентом кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Громадська діяльність. 2014 рік – експерт з надання висновків з питань, пов’язаних з діяльністю кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2015 році ініціювала створення наукового гуртка з питань фінансового права в КНУ ім. Т. Шевченка, а також стала Членом комісії Міністерства охорони здоров’я по внесенню змін до ліцензійних умов провадження медичної діяльності.

Виступала медіатором на тренінгу “Базові навички медіатора”, проведеним Інститутом миру і злагоди, а також у ряді тренінгів з гендерної рівності.

Є почесним членом Асоціації правників України, Асоціації адвокатів України, Асоціації енергетичних інженерів України, академіком Української академії наук, членом економічного дискусійного клубу.

Результатом активної правової і суспільної діяльності стало створення в 2017 році разом з юристом Анною Тимошенко Всеукраїнського інноваційного руху юристів (В.І.Р.Ю), головним завданням якого є подолання корупції в юридичному середовищі і забезпечення довіри суспільства до юристів.

Регалії.

Почесна грамота Державної виконавчої служби України (2013).

Почесна грамота Київської міської державної адміністрації (2012).

Почесний знак Вищої Ради Юстиції (2011).

Сім’я. Заміжня. Виховує двох дітей: дочку Євгенію (2008 р.н.) та сина Веніаміна (2013 р.н.).

© 2020 VIRU. Всі права захищені.