• +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua
  • +38 067 458 5527
  • info@viru.com.ua

Завершився другий модуль глобального курсу сертифікації “Бізнес Медіації” від Українського центру медіації

Завершився другий модуль глобального курсу сертифікації “Бізнес Медіації” від Українського центру медіації

Нещодавно завершився другий модуль глобального курсу сертифікації “Бізнес Медіації” від Українського центру медіації. УМЦ було започатковано при Києво-Могилянській Бізнес Школі з метою створення інституції, яка б стала рушійною силою для розвитку альтернативних способів вирішення спорів в Україні.

Серед тих, хто був сертифікований за результатами другого модуля — фундатор ГО Всеукраїнський інноваційний рух юристів «V.I.R.U.» Ганна Тимошенко.

Ганна Тимошенко, фундатор ГО V.I.R.U.

Як зазначила Ганна Марківна: “Не може бути змін без конкретних дій. Дякуємо Центру Медіації за можливість створення культури альтернативного вирішення спорів в Україні! Новий для мене шлях медіації також дуже важливий для ГО V.I.R.U., відтепер в керівному складі V.I.R.U. два сертифікованих юриста-медіатора, адже Наталія Ковалко вже тривалий час має такий статус”.

Нагадаємо, Всеукраїнський інноваційний рух юристів V.I.R.U. — об’єднання спеціалістів нової генерації, головним завданням якого є подолання корупції у юридичному середовищі та забезпечення довіри суспільства до юристів. Організація, засновниками якої є адвокати Ганна Тимошенко та Наталя Ковалко, об’єднує навколо себе юристів та адвокатів, які розділяють цілі та принципи ГО V.I.R.U. задля спільного створення нової юридичної еліти України.

Джерело

© 2019 VIRU. Все права защищены.